Innowacyjne kursy muzyczne

ART&BUSINESS CONCEPT 2019

Trójmiasto

17.08.2019 - 25.08.2019

Idea

Współpraca z młodymi artystami pełnymi pasji, współtworzenie, wskazywanie ścieżek i odkrywanie w nich tego, co jeszcze niewinnie ukryte, to chyba najbardziej fascynująca przygoda życia artysty – pedagoga. Art&Business Concept to kursy muzyczne, podczas których spotykać się będą ze sobą niezwykłe osobowości muzyczne. Mam nadzieję, że wymiana doświadczeń oraz niezwykłe wskazówki interpretacyjne stworzą w głowach i duszach uczestników nową przestrzeń na kreowanie świata muzyki i śmiałe podejmowanie wyzwań w muzyce.

Wielki to sukces, gdy artysta potrafi świadomie i szczerze dzielić się z publicznością emocjami, czy swym światopoglądem poprzez uporządkowaną kreację dźwięków. Jeszcze większa radość, gdy w czasach, jakich mu przyszło żyć, potrafi wyobrazić sobie swój cel zawodowy i co za tym idzie, podjąć działania w kierunku jego osiągnięcia.  Wielki talent muzyczny, znakomity warsztat i szczęście w dzisiejszych czasach nie wystarczają.    

Umiejętność określenia swojej artystycznej tożsamości, celów zawodowych, osobiste przywództwo, kompetencje menedżerskie, umiejętność komunikowania i promowania swojej działalności artystycznej są niezbędne do zbudowania satysfakcjonującego życia artystycznego i zawodowego.

 

Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych środowisk twórczych, postanowiłam stworzyć projekt Art&Business Concept, którego program nie opiera się jedynie na, jakże istotnym, kształtowaniu warsztatu gry, na inspiracji artystycznej, ale uczy również jak odważnie podejmować ryzyko, znaleźć swoje miejsce w świecie artystycznym i umiejętnie budować, sprzedawać swoją markę i nieprzeciętne zasoby. Projekt, podczas którego artyści rozwijać się będą interdyscyplinarnie. Oprócz zajęć indywidualnych z wybitnymi artystami, koncertów, projekcji filmów związanych ze sztuką, gotowego zestawu ćwiczeń gimnastycznych skierowanych do instrumentalistów, uczestnicy warsztatów wezmą aktywny udział w programie Business Coaching for Artists. Dowiedzą się również, jak wyznaczać swą drogę kariery artystycznej, budować własną markę, właściwie nią zarządzać oraz odnieść sukces w dziedzinie, która jest ich pasją.

 

Głęboko wierzę w to, iż czas spędzony z nami stanie się dla Was cudowną inspiracją do kreatywnej twórczości i odważnego podejmowania wyzwań muzycznych.

 

Dyrektor Art&Business Concept Masterclass

Anna Wandtke

Meet The Team

Anna Wandtke

skrzypce, AM Gdańsk

Adam Klocek

wiolonczela, AM Kraków

Sebastian Wypych

kontrabas, AM Łódź

Paweł Zagańczyk

akordeon, AM Gdańsk

Mariusz Patyra

skrzypce, AM Bydgoszcz

Marta Godzisz

  • Czarny LinkedIn Icon

business for Artists

Pianiści

Dominika Glapiak

fortepian, AM Gdańsk

Marta Kur

fortepian, AM Gdańsk

Miejsce

II edycja kursów Art&Business Concept odbywać się będzie w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski – w Trójmieście. Wykłady oraz koncerty odbywać się będą kilku pięknych miejscach, takich jak Ratusz Kultury, Pałac Uphagena, Pałac Opatów, Katedra Oliwska, Dworek Sierakowskich. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji sale do ćwiczeń. W czasie wolnym od zajęć Trójmiasto oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Poczynając od przepięknej Zatoki Gdańskiej, białych plaż, poprzez przepiękne uliczki gdańskiej starówki, klimatyczne kawiarnie sopockiego Monte Casino, czy  żaglowce stacjonujące w Porcie Gdynia. Warsztatom towarzyszyć będzie festiwal Humana Ars Musica, podczas którego uczestnicy kursów wraz z pedagogami będą spotykać się na scenie i współtworzyć, kreować muzykę.

W programie kursu

  • 4 lekcje indywidualne z wybitnymi artystami świata muzyki (po 45min. / 60 min., zależnie od ilości zgłoszeń u wybranego pedagoga). Istnieje możliwość podziału lekcji 2/2 między dwoma pedagogami - w kategorii skrzypce.

  •  3 sesje po 3 godziny czynnego uczestnictwa w warsztatach „sztuka przedsiębiorczości dla Artystów” - zajęcia grupowe 

  •  Projekcja filmów o sztuce

  •  Spotkanie z fizjoterapeutą – gimnastyka dla artystów

  •  8 koncertów

  •  Nagrody dla wybitnych osobowości artystycznych

Cennik i regulamin

Do pobrania w pdf

Zgłoszenia

Pobierz dokumenty

Oświadczenie rodziców osoby niepełnoletniej

Wydrukuj i weź ze sobą na warsztaty.


 

 

 

 

KONTAKT:

ANNA WANDTKE

NR TEL. +48 608317511

wandtkeanna@post.pl